Республиканская акция «Одна страна – одна книга

Республиканская акция «Одна страна – одна книга» проводится в Казахстане с 2007 года по инициативе Национальной академической библиотеки РК и  Ассоциации библиотекарей РК при поддержке Министерства культуры РК.

Традиционное мероприятие подобного уровня в этом году проходит в семнадцатый раз.

Цель акции – продвижение лучших произведений национальной литературы, сохранение духовного наследия, приобщение к нему молодежи, духовное и патриотическое воспитание подрастающего поколения, а также повышение интереса общества к отечественной литературе, в том числе, к классике, современной литературе и поэзии.

«Бір ел – бір кітап» республикалық акциясы оқырмандар арасында ерекше сұранысқа ие.

Қазақстанда «Бір ел – бір кітап» республикалық акциясы ҚР Мәдениет министрлігінің қолдауымен ҚР Ұлттық академиялық кітапханасы мен ҚР Кітапханашылар Ассоциациясы бастамасымен 2007 жылдан бастап өткізілуде.

Республикалық деңгейдегі дәстүрлі акция биыл оқырмандар арасында он жетінші мәрте ұйымдастырылуда.

Акцияның мақсаты – ұлттық әдебиетіміздегі ең үздік туындыларды оқу және насихаттау, оқу ісін ілгерілету, рухани мұрамызды сақтау, сондай-ақ жастарға рухани-адамгершілік және патриоттық тәрбие беруге бағытталған. Сонымен қатар, акция қоғамның отандық әдебиетке, оның ішінде классикаға, қазіргі әдебиет пен поэзияға деген қызығушылығын әрі қарай жоғарылатуына мүмкіндік туғызады.

Профессор Рузуддиновтың жоғары медициналық – стоматологиялық колледжеде акцияға қатысып өз үлестерін қосуда.

Еліміздің білікті де, білімді азаматтарын дайындауда өз үлесін қосып жүрген оқу орындарының бірі – «Профессор Рузуддиновтың жоғары медициналық – стоматологиялық колледжі – 30 жыл». Арманын жүзеге асырып, осы колледждің негізін қалаушы, медицина ғылымдарының докторы, профессор Рузуддинов Саурбек Рузуддинұлы алғашқы директоры, әрі 30 жылдан бері колледж басшысы. Колледж кітапханасында білім алушыларға өз бетімен жұмыс істеуі үшін жағдай жасалған. Оқулықтар саны 50 000-ға, электрондық оқулықтар  қоры 10 000 жуық. Колледж кітапханасына сіздерді шақырамыз. Келініздер!!!

«Высший медико-стоматологический колледж профессора Рузуддинова – 30 лет» является одним из учебных заведений, способствующих подготовке квалифицированных и образованных граждан страны. Осуществляя свою мечту, основатель этого колледжа, доктор медицинских наук, профессор Рузуддинов Саурбек Рузуддинулы, первый директор и руководитель колледжа на протяжении 30 лет. В библиотеке колледжа созданы условия для самостоятельной работы студентов. Количество учебников составляет 50 000, электронных учебников – около 10 000. Приглашаем вас в библиотеку колледжа!!!